Herkese merhabalar arkadaşlar. Ben Çorum’dan Mehmet. 19 yaşındayım. Sizlere köydeki komşu kızıyla aramızda geçen güzel dakikaları anlatacağım. Ben lisedeyken karşı komşumun kızı olan Rabia ile konuşuyordum. Zaten köy yerinde herkes herkesi tanıyordu ama ben ona farklı bir göze bakıyordum. Akşamları parka çıkıyor bütün arkadaşlar köyün parkında toplanıyorduk. Ben de ona daha yakın davranıyordum ve telefon numarasını da almıştım. Biz bununla bir zaman sonra mesajlaşmaya başladık. Ben ona ara sıra iltifat ediyordum. Her sabah günaydın mesajları atıyordum. Çok fazla güzel olmasa da fiziği beni etkiliyordu. Köyde de götürecek yer bulabilirdim. O yüzden götürmeden önce zemini hazırlıyordum. Sürekli mesajlaşmak onun da hoşuna gitmeye başlamıştı.

Bir gün gece yatarken onunla mesajlaşıyordum. Bana hiçbir kızla öpüşüp öpüşmediğimi sordu. Sonra da bir erkeğin ilki olmak isterim falan dedi. Ben de öpüşmedim diyerek yalan söyledim. Çünkü onunla seks muhabbeti yapacaktım. Biraz daha konu ilerleyince onunla hafiften seks sohbetine başladık. Ben de ona bunun gerçeğini yaşamak istediğimi söyledim. Bir gün ilçeye okula gittiğimizde buluşmaya karar verdik. Ben de bizim sınıftaki bir arkadaşın evini ayarladım. O okuldan kaçınca ortak bir yerde buluştuk. Sonra onu alıp arkadaşın evine geçtik saat daha sabahın 9,30’ları falandı. İstediğimi almaya artık çok az kalmıştı. Okul kıyafetiyle daha da seksiydi. Etekli bir fantezinin başlangıcı olacaktı.

Arkadaşın evine gelince önce biraz oturup soluklandık. O da evdeydi o gün. Anne babası gelirse haber verecekti. İşte oldukları için zaten rahattık. Biz girince o salona gitti ve bende Rabia’yı alıp onun odasına geçtim. Odada arkadaşın yatağında otururken ben Rabia’nın bacaklarını okşamaya başladım. Sonra elimi biraz daha ileri götürüp amını okşayacaktım engel oldu. Sonra öpüşmeye başladık. Öpüşürken de bacaklarını okşuyordum ve elini kenara çekip amını okşamaya başladım. Ben okşadıkça onun zevke gelmesi bizi daha da ateşliyordu. Sonra da gömleğinin düğmelerini açtım ve iri göğüslerini yalamaya başladım. Ardından da o zevke gelince benim aletimi okşamaya başlaı. Sonra pantolonumu açtım ve elini içine sokup okşamaya devam ederken bende amını okşayıp onu iyice zevke getirdim. Sonra biraz yaladı ve ardından yatırdım ve arkadan girdim. O gün üç kere birlikte boşaldık. Köyde de birkaç kez sikiştik. Sonra da ayrıldık.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*