Bende “istersen bir gör, sen karar ver” dedim ve yarrağımı dışarı çıkartıp türbanlı yengemin eline verdim.

nın arasına alıp sıkıca tuttuğunda kendimden geçmiştim. Hemen ağzına alması için sabırsızlanıyordum. Bir kaç dakika okşayıp, sıvazladıktan, başıyla oynadıktan sonra beklediğimi yaptı ve dudaklarına değdirmek suretiyle ağzına almaya başladı. Yengemle salonda oral sex keyfime diyecek yoktu ve o kadar güzel emiyordu ki yarrağımı, saniyeler daha aradan bir iki dakika geçmesine rağmen boşalmamak için sık sık yarrağımı ağzından çıkartıp mola veriyordum. Tabi yengemde uzun zamandan beridir yarrak özlemi çektiği için son derece azgın bir halde yalıyordu yarrağımı. Daha önce yarrağımı yutan bir kadın olmamıştı hiç, gözleri yaşarana kadar sakso çeken olmamıştı. Yengem o kadar baştan çıkmıştı ki yarrağımı ağzına alıp emerken ara ara gözleri yaşarıyor, nefes almakta güçlük çekiyordu ama ne olursa olsun hiç geri vites yapmadan sürekli en derinlerine kadar sokmaya çalışıyordu.

Artık aradan geçen dakikalar ile sakso çekmek yengeme yetmemişti, tabi banada sakso çektirmek yetmemişti ve daha fazlasını istiyordum. Yengeme “artık başlayalım mı” diye sorduğumda kararsız ama azgın bir şekilde “daha fazlasını mı yapacağız, sende beni biraz yalasan, başka birşey yapmasak” dedi. Ben biliyorum amını bir iki defa yaladığımda onunda benim gibi azgınlaşacağını ve sikişmekten başka birşeyle tatmin olamayacağını. İstediğini yaptım, uzandığım yerden kalkarak yengemi yatırdım ve bacaklarının arasına girerek amını emmeye başladım. Daha dilimi değdirdiğimde yengem öyle bağırmaya başlamıştı ki, evin içerisinde yankılanan sesini komşular duyacak diye korkuyordum. Bir yandan türbanlı yengemin amını yalarken bir yandanda elimi ağzına doğru uzatarak sesini azaltmaya çalışıyordum. Tabi tüm bu yaptıklarım nafileydi çünkü kadın aylardır sikişmediği ve hatta aylardır kendi çabalarıyla da olsa tatmin olmadığı için son derece azgın bir haldeydi.

Yani kendi çabaları ile orgazm olmadığını şuradan biliyorum, yengemi sık sık takip ediyorum ben. Gerek banyoda olsun, gerekse ev işlerini yaparken olsun, hatta zaman zaman odasının kapısında bile bekleyip içeriyi dinlediğim oluyor. Her neyse yengem bas bas bağırıp, odanın içinde inim inim inlerken bende tüm iştahımla amını yalamaya devam ettim. Bir süre sonra yalarken aynı zamanda parmağımıda içine sokmaya başladım. Parmağım içine girdiğinde “bu böyle olmayacak, sik beni hadi” dedi ve başımdan sıkıca tutup geriye doğru itekleyerek üzerimdekileri çıkartmamı istedi. Abartmıyorum, saniyeler içerisinde üzerimde ki tüm kıyafelteri çıkarttım. Aynı şekilde yengemde kıyafetlerini çıkarttı ama türbanını çıkartmamasını, onunla çok seksi olduğun söyledim. O yüzden çıplak türbanlı bir halde altıma alarak amından içeri girmek üzere yarrağımı usul usul iteklemeye başladım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*