Herkese selamlar arkadaşlar. Ben Sinop’tan Ramazan. 23 yaşındayım. Şimdi sizlere spor yapmak için gittiğim spor salonunda yaşadığım güzel bir seks dolu hikayemi anlatacağım. Ben fitnes yapmak için bir spor salonuna yazıldım arkadaşımla birlikte. Aslında niyetim spor falan da değildi. Yazıldığım salona taş gibi hatunlar ve bizim merkezdeki kaşarlar gidiyordu. O yüzden yazıldık aslında. Neyse biz salona gitmeye başladık ve oradaki kızlarla samimiyeti de kurduk. Kızlar giydiği taylar ve askılılar ile adeta salonun içini şenlendiriyordu. Biz onların güzel kalçalarını gördükçe daha fazla hırsla çalışıyorduk. Her biri birbirinden güzel. Biraz zaman geçtikten sonra bizim kollar şişmeye başladı vitamin falanda kullanıyorduk tabi. Kızlar da ara sıra bize yardımcı oluyordu.

Bu kızların arasından Derya benim daha çok ilgimi çekiyordu. Çünkü onunla samimiyetimiz daha farklıydı. Ara sıra geliyor kollarımı falan elliyordu. Bacak kaslarıma bakmak için ara sıra bacaklarımı da elliyordu ve her ellediğinde tahrik oluyordum. Bir gün arkadaşım gelmeyince ben tek gittim. Aynı gün Derya da çalışmaya geliyordu. Beni tek çalışırken görünce yanıma geldi ve birlikte çalışmaya başladık. Ben mekik çekerken bacaklarmın üzerine oturmuştu ve yumuşacık kalçalarını fazlasıyla hissediyordum. Spor bitince soyunma odasına gittik. Beni bekleyecekti. Ancak başka kimse olmaması iştahımızı kabartıyordu. Ben üstsüzdüm. O da askılı ve dar taytı ile yanımdaydı. Benim kaslarıma dokunmak için vücuduma dokundu.

Sonra ise bahaneyle okşamaya başladı. Vücudumu okşayınca onunla göz göze geldik ve bende devam etmesini söyledim. Ne güzel oluyor devam et dedikten sonra sadece güldü ve devam etti. Sonra ben de elini tuttum ve vücudumda gezdirmeye devam ettim. Sonra da yavaşça aşağıya doğru indirdim. Şortumdan kabaran aletime getirdim ve onu tutunca şok oldu. Biraz gülüştük ama sonra elleme isteği arttı. Biraz daha okşadıktan sonra şortumdan çıkardı. Ben de kapıyı kilitledim. Çıkardıktan sonra biraz daha okşadı ve diz çöküp bana sakso çekmeye başladı. Biraz yaladıktan sonra sevişmeye başladık. Ardından da ben onun göğüslerini yaladım. Sonra biraz daha sakso çekti ve ardından onu domaltıp sikmeye başladım. İki defa salonda birlikte boşaldık. O gün sevgili olduk ve şimdi ilişkimiz hala devam ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*