Herkese merhabalar arkadaşlar. Ben Afyon’dan Yıldırım. 23 yaşındayım. 18 yaşındayken kuzenimle yaşadığım kaçamak bir ilişkimi sizlere anlatacağım. Onunla aslına bu ilişkiyi yaşayacağımız çok belliydi. Kuzenim Büşra’da benimle aynı yaşta. Ama o biraz hareketliydi. Okulda falan etek boyunu kısaltıp gömlek düğmesini açıyormuş. Bir gün onların kuluna gittiğimde gördüm bende. Azgın kuzenimle birlikte biz biraz fazla zaman geçirmeye başlamıştık. Onunla sürekli mesajlaşıyorduk. Çok yakın akraba değildik ama kuzendik işte. 1.70 boylarında güzel bir fiziğe sahipti. Kalın bacakları ve güzel göğüsleri onunla sikişmek için harika bir sebepti benim için. Bunu da artık göze almıştım ve yaşamak istiyordum. O yüzden onunla mesajlaşırken ona daha yakın davranmaya başladım.

Ben sürekli yakın mesajlar atınca o da öyle davranmaya başladı. Benim planlar işlemeye başlamıştı. Kız kardeşim Esra da genelde evdedir. Ben Büşra’yı bize davet ettim. Kalmaya gelsin diye. Çünkü gece ateşli sohbetler yapmıştık ve öpüşmeden seksten konuşmuştuk. Ona Esra’ya mesaj atmasını ve yanına gelme bahanesiyle bize gelmesini söyledim. Evden izini almış Esra ile de konuşmuş cuma günü okul çıkışı bize gelmişti. Bende haberim yokmuş gibi davranıp onunla sohbet etmeye başladım. Okul kıyafetleriyle otururken bu ne güzellik falan diye mesajlar da atıyordum bir yandan. Biz ara sıra böyle kaçamak mesajlaşırken Esra ile ikisi üzerini değiştirmeye gitti. Akşam herkes yattı. O da benim yatağıma yattı ve ben de onlarla odada sohbet ediyordum.

Sonra uykum yok deyip salona geçtim. Esra uyuyunca Büşra mesaj attı. Onu salona çağırdım. Ben misafir odasına geçtim. O da oraya geldi. Koltukta otururken yanımda oturuyordu ve ben bir elimi onun bacağına atmıştım. Zaten karanlıktı. Sessiz gülüşürken ben onun bacaklarını okşamaya başladım. O da benim boynuma sarıldı ve biz bir anda sevişmeye başladık. Ses çıkarmadan sevişiyorduk. Sonra onu altıma aldım ve üzerini çıkarıp göğüslerini yalamaya başladım. Biraz daha seviştikten sonra Büşra benim aletimi okşamaya başladı ve sonra çıkarıp ağzına almaya başladı. Biraz yaladıktan sonra yere yatırdım ve üzerine çıkıp götten sikmeye başladım. O gece gün aydınlanana kadar sikiştik. Sonra da sevgili olduk zaten. 1 yıl süren bu ilişki en sonunda da son buldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*