Selam arkadaşlar. Ben İstanbul Zeytinburnu’ndan Kerim. 22 yaşındayım. Kuzenimle evde yaşadığımız harika zevk dolu seksimizi sizlere anlatmak istiyorum. Ben Zeytinburnu’nda oturuyorum. Kuzenim Tülin de Bahçelievler’de. Tülin 1.70 boylarında sarışın kahverengi gözlü ve fit bir vücuda sahip. Güzelliğini söylememe gerek bile yok. Ben aslında bunun güzelliğinden fazlasıyla etkileniyordum fakat kuzenim diye ona karşı bir adım atamıyordum. Ama sürekli mesaj atıyor ve arıyordum. Hatta hafta sonları falan buluşuyorduk. Bir gün hafta içi evde tek başına canı sıkılmış beni aradı. Ben de çalışmadığım için evdeydim. Evde çok canım sıkıldı dışarı çıkalım deyince bende karnımın aç olduğunu söyledim. Sonra onlara gittim ve önce birlikte bir şeyler yedik.

Tülin evde rahat olduğu için altına yeşil bir dar tayt giymiş üzerinde de göbeği açık askılı bir tişört beni deli etmişti adeta. Biz yemekten sonra oturma odasına geçtik. O Le koltuğun uzun yerine oturdu ben de yanına oturdum. Uzattığı bacaklarına bakmamak için kendimi zor tutuyordum. sohbet ederken Tülin ayaklarını karnına çekip bana doğru döndü ve aşağıdan taytına yapışan amını gördüm. O ara bana parfümümü sordu ve boynuma yapışıp koklamaya başladı. Sonra ahala ayakları öyle oturunca bende elimi bacağına koyup bir parmağıla okşamaya başladım. Bizim sohbet farklı yerlere doğru gitmeye başlıyordu ve ben hala elimle onun bacağını okşuyordum. Ben okşamaya devam ettikçe o da diğer ayağını hareketlendirmeye başladı. Sonra ona masaj yapmamı istedi.

Bende arkasına geçtim ve omuzlarıyla boynunu ovmaya başladım. Sonra boynundan öpüp güzel mi dediğimde devam et dedi ve zevk aldığı sesler çıkarmaya başladı. Ben yavaşça kollarından göğüslerine doğru geldim ve sonra boynuna eğilip göğüslerini okşamaya başladım. İlk anda biraz sahte tepki versede susmasını istedim ve göğüslerini okşamaya devam ettim. Sonra elimi içine sokup okşamaya devam ettim. O da zevke gelmeye başlayınca bir anda döndü ve sevişmeye başladık. Sonra ikimiz de soyunduk ve koltukta deli gibi sevişmeye başladık. Ardından ben onun göğüslerini yaladım. Sonra o da bana sakso çekmeye başladı. Ardından koltuğa yatırdım ve ona arkadan girdim. O gün üç defa boşaldık. O zevki tattıktan sonra ise artık her sıkıldığında beni aramaya başladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*