Selam arkadaşlar. Ben İzmir Buca’dan Faruk. 21 yaşındayım. Sizlere Buca’da kafede tanıştığım güzel hatunla yaşadığım zevk ve seks dolu saatlerimi anlatacağımı. Ben Buca’da oturuyorum. Hafta sonları arkadaşlarla buradaki kafelere takılıyor ve ortam yapıyorduk. Baya çevremiz vardı ama yeni hatunlar düşürmeye çalışıyorduk. Nitekim de İzmir’in kızlarının güzelliği malum. Burada her türlüsünü bulabilmek mümkün. Bir gün kafede tekten takılırken güzel bir bayan gelip karşı masama oturdu. Bende içkimi içiyor bir yandan da sigaramı içiyordum. 25-26 yaşlarında kumral gayet de seksi ve güzel bir hatundu. Hafif göğüs dekoltesi ve kırmızı tek parça elbisesi beni baya etkilemişti. Güzelliğine bakarken bazen yakalanıyordum ama bakmayı da ihmal etmiyordum.

Bir ara göz göze geldik ve hatun çantasını kurcalamaya başladı. O sırada aradığını bulamayıp kalktı ve yanıma geldi. Çekinmiştim bir şey derse rezil olacağım diye. Ama çakmak istedi benden. Bende yalnızsanız buyurun masama dedim. O da arkadaşı gelecekmiş ama gelene kadar eşlik etmek istedi. Biz o manayla tanıştık. İsmi Güler’miş. 35 yaşında bir evlilik yapış daha önce bekarmış şimdi. Bir içki ısmarladım ve sohbete devam ettik. Sohbet koyulaşınca arkadaşını aradı. O da bir işinin çıktığını ve gelemeyeceğini söyledi. Benim için güzel olmuştu. Biz ikinci içkileri içtikten sonra Güler beni evine kahve içmeye davet etti. Ben de kabul ettim hemen. İşin sonu güzel olacaktı.

O da Buca’da oturuyormuş. Evine gittik ve birer kahve içtik. O üzerini değiştirmek istedi ve odasına gitti. Geldiğinde ise kısa bir şort ve göğüs dekolteli bir tişört vardı üzerinde. Biz sohbet ederken git gide birbirimize yaklaşıyorduk. O bir ara benim uzun saçlarımı okşamaya başladı. Sonra ise elini göğsüme getirdi ve buna devam etmeye başladı. Bende yavaşça elimi bacaklarına uzattım ve taş gibi bacaklarını okşamaya başladım. Ardından da öpüşmeye başladık. Ben bir yandan amını okşuyordum. Sonra tişörtünü çıkarıp göğüslerini yalamaya başladım. Sonra o da benim aletimi okşamaya başladı. Zevke gelince kemerimi açıp pantolonun düğmelerini açtı ve ağzına almaya başladı. Biraz yaladıktan sonra koltukta kucağıma alıp sikmeye başladım. O gün gece onda kaldım ve neredeyse sabaha kadar seksimiz devam etti. Şimdi ise hala daha seks dolu gecelerin tadını çıkarıyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*