Herkese merhabalar arkadaşlar. Ben Aydın İncirliova’dan Samet. 22 yaşındayım. Sizlere amcamın kızıyla yaşadığım inanılmaz seks hikayemizi anlatacağım. Amcamın kızı Feride 1.70 boyların esmer güzel bir kız. Fiziği de gayet güzel. O da benimle aynı yaşta. Lise son sınıftayken onunla kaçamak bir ilişkimiz olmuştu. Bu ilişki de dayımların evinde başlamıştı. Dayımın küçük oğlu Emirhan sünnet olmuştu. Biz de ailecek onların sünnet düğününe gittik ve hafta sonu da onlar da kaldık. Düğün Denizli’de olmuştu. Düğün gecesi Feride üzerine siyah tek parça bir elbise giydi ve topuklu ayakkabıları da giyince çok fazla seksi olmuştu. Hafif kalın bacakları ve elbiseden fırlamak üzere olan göğüsleri beni baya azdırmıştı. O gece onunla dans etmiştik.

Düğün gecesinde de aynı masada oturduk ve yan yanayken ayaklarımız birbirine yapışmıştı. Ayağının sıcaklığını hissettikçe benimki de harekete geçiyordu. O gece bir şeyler olacağı belliydi zaten. Dans ederken falan ben ona biraz iltifat ettim güzelliği konusunda. Düğün bittikten sonra eve gittik ve evde biraz içki içtik. Düğünde de içmiştik zaten. Ama Feride de annesi görmeden benim biramdan içti biraz. Gece herkes yeri hazırlanıp yattı. bizde çocuklarla aynı odada yerde yattık. Feride ortamızda yatan küçük yeğenimizi kenara yatırdı ve benim yanıma geldi biraz internete takıldık. Sonra yatarken kafasını benim omzuma koydu ve bana biraz daha yakınlaştı.

Ben de ona doğru sokuldum. Sonra herkes uyudu mu diye baktı. Bütün çocuklar uyuyordu. Sonra tekrar omzuma yattı ve bana doğru dönüp elini üzerime koydu. Üzerimi örtme bahanesiyle elini sürekli aşağıya doğru indiriyordu ve en sonunda kolu benim kalkan aletimin üzerine gelmişti. Elini oraya koydu ve çekmedi. Hiç konuşmuyorduk o an. Sonra bir anda eliyle benimkini avuçladı ve kalktığını görünce yukarı aşağıya yaparak okşamaya başladı. Ben hiç itiraz etmedim. Sonra elimi bacak arasına sokup onu okşamaya başladım. Okşarken azınca yorganın altına girdi ve ağzına almaya başladı. Biraz yaladıktan sonra eşofmanını sıyırdım ve yan yatırıp amına dayadım. İçine sokmucak şekilde gidip geliyordum ve iyice azmıştı sokmamı istiyordu. Bende arkadan girdim ve sikmeye başladım. O gece ikimiz de üç defa boşaldık. Sonra ilişkimiz başladı ve bir yıl sonra ayrıldık.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*