Herkese merhabalar arkadaşlar. Ben Bursa’dan Ferdi. 24 yaşındayım. Bursa merkezde oturuyorum. Sizlere dayımın karısıyla geçen ay başlayan kaçamak ilişkimizi anlatacağım. Dayım 43 yaşında. eşi Türkan da 37. Yengem iyi insandır ama biraz yırtık birisiydi. Yani açık saçık giyinen biraz kaşarlanmış birisiydi. Son zamanlarda dayımı da dinlememeye başlaması adamı iyice çığırından çıkarttı. Dayımı aldattığını da düşünüyorduk. O yüzden dayım artık bu kadına daha fazla dayanamadı ve onu boşadı. Boşadıktan bir ay sonra da benim altıma yatmaya başladı. Esmer orta boylu güzel kadını yengem. Her erkeği fiziği ile baştan çıkarabilecek bir cinsten. Dayımdan ayrıldıktan sonra ben bir hafta sonra onu aradım ve görüşmek istedim. O da evine davet etti.

Yalnız yaşadığı eve gittim ve birlikte güzel vakit geçirdik. Akşama doğru yengem duşa girdi. Beni akşam yemeğine kalmam için ikna etmişti. Duştan çıktıktan sonra ise yengem üzerini değiştirmeden bornozla yanıma gelip oturdu. Sonra ise eline aldığı kremi bacaklarına sürmeye başladı. Bacakları enfes güzellikteydi. Sen yabancı değilsin deyip krem sürmeye devam etti. Hatta sonra da benim önüme yere bacak arama oturdu ve boyunlarına bana masaj yaptırdı. Masaj yaparken onun taş gibi göğüslerini gördükçe iyice azmıştım. Yengem eliyle biraz daha bornozun önünü açınca o taş gibi hafif büyük göğüsleri neredeyse meme uçlarına kadar görünüyordu. Sonra bornozu biraz sırtına doğru indirdi ve az daha aşağılara inmemi söyledi.

Ben de devam ettim. Sırtına doğru biraz daha indikten sonra omuzlarını ovmaya devam ettim ve sonra elimi boynundan boğazının altına doğru getirdim. Sonra da kollarını ovma bahanesiyle ara ara ellerimi göğüslerine değdirmeye başladım. Ben göğüslerine deydirdikten sonra bir ara elledim göğüslerini. O da şakayla hoşuna mı gittiler demez mi ? Sonra bir çılgınlık yaptı ve dönüp benim aletimi tuttu. Kalktığını görünce çok utandım biraz güldü. Sonra ise kalkan yarrağımı okşamaya başladı. Ardından da pantolonumu açtı ve biraz okşayıp ağzına almaya başladı. Biraz yaladıktan sonra ise onu koltuğa aldım ve göğüslerini yalamaya başladım. Ardından yatırıp bacaklarını açtım ve sikmeye başladım. Bir posta böyle yaptık ve sonra yatağa geçtik. Yatakta da gece yarılarına kadar devam ettik sevişmeye. Şimdi dayımın boşadığı kadını istediğim zaman gidip sikmeye hala devam ediyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*