Merhabalar arkadaşlar. Ben Artvin’den Dursun. 21 yaşındayım. Sizlere benden bir yaş büyük olan ablamla lise son sınıfken yaşadığımız ateşli seks hikayemizi anlatacağım. Ablam Yasemin benden bir yaş büyük. Onunla da baya iyi anlaşıyoruz. Fiziği de gayet güzel. Göğüslerinin büyüklüğü bazen benim dikkatimi çekiyor ve tuvalete mastürbasyon yapmaya gittiğimde onu düşünüyordum. Ama bir gün bu hayallerimin gerçek olacağını sanmıyordum. Ablamın lisede hiç sevgilisi olmadı. Çok ders çalıştığı için kendisi istemedi. Çünkü güzelliğinin peşinden koşan çok oldu. O yüzden de lise hayatında bir şeyler yaşayamadı. Bazen duştan çıkınca bornozla odaya geliyordu ve güzel bacakları beni gerçekten fazlasıyla tahrik ediyordu. Ama ablam olduğu için yaklaşamıyordum.

Bir gün annem ve babam dedemlere köye gittiler. Biz onlarla gitmedik. Hafta sonu olduğu için evde oturacaktık rahat rahat. Gece ablam yattı sandım. Ben de laptoptan hemen porno açtım ve salonda asılmaya başladım. Ama ablam o sırada uyumamış ve arkamdan beni izliyormuş. Hem beni izleyip hem videoyu izliyormuş. Bende rahat olmak için altımı komple çıkarmıştım. Bir anda yanıma gelince ne yapacağımı şaşırdım. Biraz laf söyleyip odaya gitti. Ben biraz daha devam ettim o gidince. Sonra odaya gittim ve kapıdan baktığımda yatağın içinde kendisini tatmin etmeye çalışıyordu. Zevkten kendinden geçmişti. Sonra ben kapıdan uzaklaştım ve daha geriden öksürerek odaya gelip yerime yattım.

Sabah ablam duşa girdi. Duştan çıktıktan sonra da evde bornozla geziyordu. Ben salondayken o odadaki aynanın karşısına geçmiş göğüslerine ve vücuduna bakıyordu. Önü tamamen açıktı. Ben artık dayanamadım ve odaya girip ona arkadan sarıldım. Biraz ilk tepki verse de göğüslerini okşamaya başladıkça zevke geliyordu. Biraz daha göğüslerini okşadıktan sonra kendisini bıraktı ve bornozu üzerinden çıkarttı. Sonra onu yatağa yatırdım ve göğüslerini yalamaya başladım. Yavaşça aşağıya doğru gelip yeni yıkadığı amını da yaladım. Kılsız ter temizdi. sonra o zevke gelince bende çıkardım ve eline verdim. Biraz okşadıktan sonra yavşça ağzına aldı. Güzel yalamasa da hoşuma gidiyordu. Biraz daha yaladıktan sonra çevirip arkadan siktim. Bir yıl bu böyle devam etti. Sevgilisi olunca da bir daha böyle bir şey yaşamadık.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*